Titles you rated
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
Wild Wild CountryRated ★ 4.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.5
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.0
SwitchedRated ★ 3.0
Over the Garden WallRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Steven UniverseRated ★ 4.5
BondingRated ★ 2.5
She-Ra and the Princesses of PowerRated ★ 4.0
Steven UniverseRated ★ 4.5
Tuca & BertieRated ★ 4.5
TrinketsRated ★ 4.0
Revue StarlightRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 5.0