Movies
Ratings
289
No Other ChoiceRated ★ 3.0
SiratRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 0.5
UnbowedRated ★ 2.0
UnlockedRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 1.5
Jurassic ParkRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 2.0
Despicable MeRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 2.5