Titles you rated
Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
SANCTUARYRated ★ 3.0
Made In AbyssRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Toradora!Rated ★ 3.0
Un-GoRated ★ 2.5
KatanagatariRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 3.0
Dr. StoneRated ★ 3.0
True Cooking Master Boy Season 2Rated ★ 3.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.0