Titles you rated
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
The King's AffectionRated ★ 3.5
The Red SleeveRated ★ 5.0- School 3Rated ★ 4.0
- School 2Rated ★ 4.5
- School Season 1Rated ★ 5.0
Terrace House: Boys & Girls in the City Part 2Rated ★ 4.5
EncounterRated ★ 2.0
Terrace House: Boys & Girls in the CityRated ★ 4.5
You Are My SpringRated ★ 1.5
Doctor JohnRated ★ 1.5
Que Sera, SeraRated ★ 3.5
Black KnightRated ★ 3.5
Do You Like Brahms?Rated ★ 4.0
Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.5
Black DogRated ★ 3.0
The PackageRated ★ 3.5
First Love of a Royal PrinceRated ★ 2.0
HotelierRated ★ 4.5