Movies
Ratings
847
SinisterRated ★ 3.5
The House That Jack BuiltRated ★ 5.0
RevelationRated ★ 3.0- PilotRated ★ 3.5
About FamilyRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
MossRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
GiftedRated ★ 5.0
Like Sunday, Like RainRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 0.5
The Drug KingRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
UnstoppableRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.5