Series
Ratings
99
Matrimonial ChaosRated ★ 3.5
Slow TrainRated ★ 4.0
Their MarriageRated ★ 2.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 3.5
Dr. STORKSRated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Gintama.Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Jeon Woo ChiRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 2.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
And Then There Were NoneRated ★ 3.5