Titles you rated
Wonder ManRated ★ 4.0
Father BrownRated ★ 4.0- Father BrownRated ★ 4.0
Father BrownRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Father BrownRated ★ 4.0
Father BrownRated ★ 3.5
Father BrownRated ★ 4.0
Father BrownRated ★ 4.0
Father BrownRated ★ 4.0
Murder in ProvenceRated ★ 3.5
Foundation Season 3Rated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
MurderbotRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0