Movies
Ratings
111
MulanRated ★ 5.0
The King of MasksRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
I Killed My MotherRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Justice, My Foot!Rated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
The KillerRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
Like a VirginRated ★ 5.0
The OthersRated ★ 5.0
Last HolidayRated ★ 5.0
Goya's GhostsRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Miracle on 34th StreetRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 2.0
John QRated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 5.0