Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0