Series
Ratings
31
Ayakashi: Samurai Horror TalesRated ★ 5.0
Welcome to Irabu's OfficeRated ★ 4.0
Jormungand : Perfect OrderRated ★ 5.0
JormungandRated ★ 5.0
Sherlock HoundRated ★ 5.0- Urero Mugendai ShoujoRated ★ 5.0
- Unfinished Fantastic IdolRated ★ 5.0
- Unlimited Fantastic IdolRated ★ 5.0
- Unidentified Fantastic IdolRated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 5.0
Hellsing UltimateRated ★ 5.0
Black LagoonRated ★ 5.0
Descending Stories: Showa Genroku Rakugo ShinjuRated ★ 5.0
Showa and Genroku Era Lover's Suicide Through RakugoRated ★ 5.0- Akihabara@DeepRated ★ 5.0
- 돌아온 33분 탐정Rated ★ 5.0
- 33 pun tanteiRated ★ 5.0
MononokeRated ★ 5.0
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 5.0