Titles you rated
Boyfriend on DemandRated ★ 2.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Helgoland 513Rated ★ 1.0
To the LakeRated ★ 0.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Takopii's Original SinRated ★ 5.0
Through the DarknessRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
TriggerRated ★ 1.5
Love Catcher in SeoulRated ★ 2.0
Love Catcher in BaliRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
ExtracurricularRated ★ 0.5
Presumed InnocentRated ★ 0.5
My Liberation DiaryRated ★ 0.5
Nine PuzzleRated ★ 4.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 2.5