Movies
Ratings
677
What Men WantRated ★ 5.0
Jaws: The Inside StoryRated ★ 5.0
Jaws 2Rated ★ 5.0
Jaws: The RevengeRated ★ 5.0
Jaws 3-DRated ★ 5.0
Dr. Dolittle: Million Dollar MuttsRated ★ 5.0
Dr. Dolittle 3Rated ★ 5.0
Dr. Dolittle 2Rated ★ 5.0
Z-O-M-B-I-E-SRated ★ 5.0
B-GirlRated ★ 5.0
Just MercyRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
A Quiet PlaceRated ★ 5.0
The Lego Batman MovieRated ★ 5.0
Ouija: Origin of EvilRated ★ 5.0
The Peanuts MovieRated ★ 5.0
The Christmas ChroniclesRated ★ 5.0- Lake Placid 2Rated ★ 5.0
Lake PlacidRated ★ 5.0
Lake Placid: The Final ChapterRated ★ 5.0