Series
Ratings
75
Under the SkinRated ★ 4.0
ElementaryRated ★ 3.0
ElementaryRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
Dragon Ball GTRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 1.5
Famous PrincessesRated ★ 3.0