Movies
Ratings
228
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
PossessionRated ★ 3.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0- 투모로우바이투게더: 하이퍼포커스 인 시네마Rated ★ 4.5
The Polar ExpressRated ★ 3.5
WickedRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0