Series
Ratings
14
High KickRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
RevenantRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5