Titles you rated
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
Glitter & Gold: Ice DancingRated ★ 3.5- 철학자의 요리Rated ★ 3.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
The Sex Lives of College Girls Season 1Rated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Owning ManhattanRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
American PrimevalRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Young Sheldon Season 7Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5