Movies
Ratings
338
World War ZRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 3.5
Alien DawnRated ★ 2.0
Cool RunningsRated ★ 4.5
Lone SurvivorRated ★ 3.5
Fortress 2Rated ★ 3.0
SoldierRated ★ 3.5
Natural CityRated ★ 2.5
SolarisRated ★ 3.0
Star Trek: First ContactRated ★ 4.5
Europa ReportRated ★ 3.5- Riddles of the SphinxRated ★ 4.0
The Day the Earth StoppedRated ★ 3.5
The Darkest HourRated ★ 2.0
Sky Captain and the World of TomorrowRated ★ 4.0
Japan SinksRated ★ 2.5
Children of MenRated ★ 4.5
The SignalRated ★ 2.0
Doomsday BookRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.5