Titles you rated
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0