Movies
Ratings
639
Last HolidayRated ★ 5.0
Midsommar Director's CutRated ★ 5.0
A Hard Day's NightRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The DressmakerRated ★ 4.5
FlightplanRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Oppressed MajorityRated ★ 5.0
Attack on the Pin-Up BoysRated ★ 2.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 4.5
Labor DayRated ★ 5.0
FrankRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 5.0
The Little PrinceRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0