Titles you rated
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.5
- Searching for the Full MoonRated ★ 4.5
Hunter X HunterRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0- GintamaRated ★ 4.5
원피스 1기Rated ★ 5.0- A Little Snow Fairy SugarRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
Hare+GuuRated ★ 4.0- Hare+Guu DeluxeRated ★ 4.0
- Hare+Guu FinalRated ★ 4.0
Battle Athletes VictoryRated ★ 4.5- Miracle GirlsRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
- Durarara!! Season 1Rated ★ 5.0