Titles you rated
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Miss KoreaRated ★ 3.5
Beastars Season 2Rated ★ 5.0
Beastars Season 1Rated ★ 5.0
Beyond EvilRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
BrainRated ★ 4.5- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 5.0
365: Repeat the YearRated ★ 4.5
LIFERated ★ 5.0