Series
Ratings
165- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Fool Me OnceRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 3.0
Law SchoolRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
The Secret Life of CatsRated ★ 4.0
Human LuwakRated ★ 4.0