Series
Ratings
250
Boyfriend on DemandRated ★ 3.5- EXchange Season 4Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 0.5
KarmaRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
NewtopiaRated ★ 1.5
YouRated ★ 0.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Love ScoutRated ★ 1.0
Melo MovieRated ★ 2.5
Mr. PlanktonRated ★ 5.0
더 인플루언서Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0