Movies
Ratings
256
I Saw the DevilRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
2046Rated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0