Series
Ratings
64
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
The Joy of PaintingRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
EBS Space SympathyRated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0