Series
Ratings
72
Battle of FatesRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 2.5
The Raincoat Killer: Chasing a Predator in KoreaRated ★ 2.5
Jeffrey Epstein: Filthy RichRated ★ 3.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0- 괴물의 시간Rated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.0
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 2.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0- OrangeRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.0- Love Like a K-DramaRated ★ 1.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Secrets of the WhalesRated ★ 3.5
EXchange Season 2Rated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Change Days Season 1Rated ★ 1.5