Movies
Ratings
770- Princess Mimi and King of PenisRated ★ 1.5
- Planet SpoiliaRated ★ 2.0
Blue JasmineRated ★ 3.5
Night and FogRated ★ 4.5
PhoenixRated ★ 5.0
Law and OrderRated ★ 3.5
High SchoolRated ★ 3.0
The Night of the HunterRated ★ 2.0
Paris, TexasRated ★ 4.0
High LifeRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
PoisonRated ★ 2.5
The Rat CatcherRated ★ 1.5
Asteroid CityRated ★ 4.0
Women on the Verge of a Nervous BreakdownRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
VertigoRated ★ 4.5
IdaRated ★ 5.0
The SingersRated ★ 3.0