Series
Ratings
37
EuphoriaRated ★ 4.0- 2 Broke GirlsRated ★ 5.0
Derry GirlsRated ★ 5.0
It's Always Sunny in PhiladelphiaRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Derry GirlsRated ★ 5.0
The GentlemenRated ★ 3.0
EricRated ★ 2.5
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 5.0
Community Season 1Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0