Series
Ratings
73
The InnocentRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Alien: EarthRated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
KarmaRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0- DoubtRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.5- The FrogRated ★ 1.5
The TyrantRated ★ 2.0
Loki Season 2Rated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 2.5
A Time Called YouRated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 3.0