Movies
Ratings
342
Curse of the Golden FlowerRated ★ 3.5
Painted SkinRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
RRRRated ★ 3.5
What We Do in the ShadowsRated ★ 4.0
Sewing SistersRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 4.0
LucaRated ★ 4.0
Turning RedRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.5
PersonaRated ★ 3.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.5
Honest CandidateRated ★ 3.5