Series
Ratings
192
Oshi no KoRated ★ 4.0
Monsters Share House Season 2Rated ★ 3.5
HERO2014Rated ★ 4.0
The Locked Room MurdersRated ★ 3.5
Invert: Jozuka Hisui ToujoshuRated ★ 4.0
Death OfficeRated ★ 3.5
Monsters Share House Season 1Rated ★ 5.0
Reibai Tantei Jozuka HisuiRated ★ 4.0- Kyouso no MusumeRated ★ 2.5
- Dakara KorosenakattaRated ★ 3.5
Guardian of the MarketRated ★ 3.5
AvalancheRated ★ 4.5
Your Turn To Kill 2019 SpecialRated ★ 3.0
Your Turn To KillRated ★ 3.5
CRISIS: Special Security SquadRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
Odd TaxiRated ★ 4.5
Great PretenderRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.5