Movies
Ratings
1256
BallerinaRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.0- HumintRated ★ 1.5
Leave the World BehindRated ★ 1.5- The UglyRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The GuiltyRated ★ 2.5
The KillerRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 2.5
Dirty MoneyRated ★ 0.5
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
ExterritorialRated ★ 2.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 0.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5