Series
Ratings
349
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Art of SarahRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
The Rising of The Shield Hero Season 4Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
The Rising of The Shield Hero Season3Rated ★ 3.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 3.0
The Aristocrat's Otherworldly Adventure: Serving Gods Who Go Too FarRated ★ 3.5
Alternate World PharmacyRated ★ 4.0