Series
Ratings
148
Girls' Generation 1979Rated ★ 3.0
I Am Not a RobotRated ★ 1.5
ReturnRated ★ 4.0
Rain or ShineRated ★ 1.5
Be PositiveRated ★ 2.0
Black KnightRated ★ 3.5
WhisperRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 5.0
Queen of the RingRated ★ 4.0
A Korean OdysseyRated ★ 3.5
20th Century Boy and GirlRated ★ 2.0
School 2017Rated ★ 4.0
My Golden LifeRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
Hotel KingRated ★ 4.5
Chicago TypewriterRated ★ 2.5
Save MeRated ★ 3.0
My Father is StrangeRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0