Series
Ratings
175
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.5
Taxi Driver 2Rated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
Song of the BanditsRated ★ 3.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
The Good Bad MotherRated ★ 4.0
Doctor ChaRated ★ 3.5