Movies
Ratings
320
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0
The OutsidersRated ★ 1.0
TriangleRated ★ 3.5
Beautiful BoyRated ★ 2.5
Secret SunshineRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 2.0
Before We GoRated ★ 2.5
20th Century WomenRated ★ 3.5
Cold WarRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 2.5
La Femme NikitaRated ★ 4.0
The Tokyo Night Sky Is Always the Densest Shade of BlueRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Days of Being WildRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
HugoRated ★ 2.0
Happy EndRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.0