Movies
Ratings
138
PrometheusRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
AnnihilationRated ★ 4.0
ExtinctionRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 2.5
MidwayRated ★ 4.0
Break OutRated ★ 5.0
ExitRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
Back to BurgundyRated ★ 2.5