Movies
Ratings
841
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Sadako vs. KayakoRated ★ 0.5
The NunRated ★ 0.5
AlfieRated ★ 1.5
The Incredible HulkRated ★ 2.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 1.5
HereditaryRated ★ 2.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 2.0
Black PantherRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 0.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.5
Captain America: Civil WarRated ★ 2.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
Empire of LustRated ★ 0.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 0.5