Series
Ratings
16
BridgertonRated ★ 3.0
KairosRated ★ 4.0
365: Repeat the YearRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The Secret Life of CatsRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.5