Movies
Ratings
192
Black WidowRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 1.0
Black PantherRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
OnwardRated ★ 3.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 2.5
House of HummingbirdRated ★ 5.0
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.0