Movies
Ratings
539
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Alita: Battle AngelRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
A Simple FavorRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
The KingRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.0