Series
Ratings
35
SKY CastleRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 3.0
BarakamonRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
A Korean OdysseyRated ★ 2.5
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 3.5
Blue ExorcistRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
My Love Story!!Rated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 2.5
Digimon AdventureRated ★ 3.0