Movies
Ratings
50
AssassinationRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Murder, Take OneRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0
In SecretRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The SignalRated ★ 2.0
Home AloneRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Rinco's RestaurantRated ★ 3.0
Ghost WorldRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 3.5