Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 4.0
Fallen AngelsRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Labor DayRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
Lost in TranslationRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.0
Annabelle: CreationRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
The NunRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 3.0