Titles you rated
Dal-ja's SpringRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0- DamoRated ★ 4.0
- Rainbow RomanceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 2.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0