Titles you rated
Don't Worry, I'm FineRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5