Titles you rated
The Queen's GambitRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 0.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Honest LivingRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0