Series
Ratings
23
Descendants of the SunRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Three DaysRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
It Started With a KissRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 2.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 2.5