Titles you rated
The GrinchRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.5
Love and MonstersRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5