Series
Ratings
40
Rustic PeriodRated ★ 2.0
Liar GameRated ★ 1.5
BigRated ★ 1.0
Blue TowerRated ★ 3.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 0.5
Doctor StrangerRated ★ 2.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 2.5
Gold TowerRated ★ 3.0
IRISRated ★ 2.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5- Banana Actually Season 1Rated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 2.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0